SLR1TTE8662F
MFR.Part #
SLR1TTE8662F
JLCPCB Part #
C4360239
Description
-55℃~+180℃ 1W 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS