H8820RFYA
MFR.Part #
H8820RFYA
JLCPCB Part #
C3470398
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS