CRGS2512J560K
MFR.Part #
CRGS2512J560K
JLCPCB Part #
C4202484
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 560kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS