CRGS2512J56K
MFR.Part #
CRGS2512J56K
JLCPCB Part #
C1722616
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 250V 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS