RA73F1J169RBTD
MFR.Part #
RA73F1J169RBTD
JLCPCB Part #
C4166754
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS