CRGH2010F118R
MFR.Part #
CRGH2010F118R
JLCPCB Part #
C4122919
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS