TE2500B1R8J
MFR.Part #
TE2500B1R8J
JLCPCB Part #
C1574376
Description
1.8Ω 2.5kW ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS