CRGS2512J39K
MFR.Part #
CRGS2512J39K
JLCPCB Part #
C4246565
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS