CRGS2512J390R
MFR.Part #
CRGS2512J390R
JLCPCB Part #
C4270037
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS