3430H2F160KTE
MFR.Part #
3430H2F160KTE
JLCPCB Part #
C5494744
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS