RA73F1J10KBTD
MFR.Part #
RA73F1J10KBTD
JLCPCB Part #
C3968836
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS