CRGS2512J180K
MFR.Part #
CRGS2512J180K
JLCPCB Part #
C4114641
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 180kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS