CRGS2512J12R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGS2512J12R
JLCPCB Part #
C1722461
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 12Ω 250V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS