CRGS2010J68R
MFR.Part #
CRGS2010J68R
JLCPCB Part #
C1704514
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 68Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS