RN73C1J412KBTD
MFR.Part #
RN73C1J412KBTD
JLCPCB Part #
C2089856
Description
-55℃~+155℃ 412kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS