CPF0201B10K2E1
MFR.Part #
CPF0201B10K2E1
JLCPCB Part #
C4124033
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS