RK73H2HTTE5363F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE5363F
JLCPCB Part #
C2583687
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 536kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS