CRGP0603F15K
MFR.Part #
CRGP0603F15K
JLCPCB Part #
C2082888
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS