CRGS2010J120K
MFR.Part #
CRGS2010J120K
JLCPCB Part #
C4229816
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS