CRGS1206J82R
MFR.Part #
CRGS1206J82R
JLCPCB Part #
C4212605
Description
-55℃~+155℃ 600mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS