CRGS1206J6R8
MFR.Part #
CRGS1206J6R8
JLCPCB Part #
C2134811
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.8Ω 600mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS