CRGS1206J4R7
MFR.Part #
CRGS1206J4R7
JLCPCB Part #
C2082575
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7Ω 600mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS