CPF0603B9R76E
MFR.Part #
CPF0603B9R76E
JLCPCB Part #
C3995225
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.76Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS