CRGS1206J39R
MFR.Part #
CRGS1206J39R
JLCPCB Part #
C4099096
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS