SG73G2BTTD4751D
MFR.Part #
SG73G2BTTD4751D
JLCPCB Part #
C7310654
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS