CRGH1206J15R
MFR.Part #
CRGH1206J15R
JLCPCB Part #
C2103302
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS