CRGS0805J2K2
MFR.Part #
CRGS0805J2K2
JLCPCB Part #
C2126025
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS