CRGS0805J680K
MFR.Part #
CRGS0805J680K
JLCPCB Part #
C3939074
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS