CPF0402B15R8E
MFR.Part #
CPF0402B15R8E
JLCPCB Part #
C4086941
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS