CPF0201B787RE
MFR.Part #
CPF0201B787RE
JLCPCB Part #
C3950163
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS