CRGS0805J4K7
MFR.Part #
CRGS0805J4K7
JLCPCB Part #
C2126010
Description
-55℃~+155℃ 150V 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS