TNPW0805200RBYEN
MFR.Part #
TNPW0805200RBYEN
JLCPCB Part #
C3921547
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS