CPF0805B464RE
MFR.Part #
CPF0805B464RE
JLCPCB Part #
C4029468
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS