H86K2FYA
MFR.Part #
H86K2FYA
JLCPCB Part #
C1405666
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS