CRGS0805J10M
MFR.Part #
CRGS0805J10M
JLCPCB Part #
C2082421
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 150V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS