CRGS0805J10K
MFR.Part #
CRGS0805J10K
JLCPCB Part #
C2125878
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 150V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS