CRGH1206J110K
MFR.Part #
CRGH1206J110K
JLCPCB Part #
C2102899
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS