CRGS0603J2R7
MFR.Part #
CRGS0603J2R7
JLCPCB Part #
C2122519
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS