CRGS0603J12R
MFR.Part #
CRGS0603J12R
JLCPCB Part #
C4066830
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS