RN73C1J10KLTDF
MFR.Part #
RN73C1J10KLTDF
JLCPCB Part #
C4289333
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS