CRGS0603J120K
MFR.Part #
CRGS0603J120K
JLCPCB Part #
C2122248
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS