CRGP2512F3K3
MFR.Part #
CRGP2512F3K3
JLCPCB Part #
C2082816
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.3kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS