CRGP2512F33K
MFR.Part #
CRGP2512F33K
JLCPCB Part #
C2075388
Description
-55℃~+155℃ 2W 33kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS