CRGP2512F390R
MFR.Part #
CRGP2512F390R
JLCPCB Part #
C4323717
Description
-55℃~+155℃ 2W 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS