CRGV2010J62K
MFR.Part #
CRGV2010J62K
JLCPCB Part #
C4097161
Description
-55℃~+125℃ 500mW 62kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS