CRGP2512F12R
MFR.Part #
CRGP2512F12R
JLCPCB Part #
C2075292
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS