CRGP2512F120R
MFR.Part #
CRGP2512F120R
JLCPCB Part #
C2076052
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS