CRGP2512F150R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGP2512F150R
JLCPCB Part #
C4040164
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS