CRGP2010F6K8
MFR.Part #
CRGP2010F6K8
JLCPCB Part #
C4206757
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS