CRGP2010F47R
MFR.Part #
CRGP2010F47R
JLCPCB Part #
C2083003
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS